urBaN ZonE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FoRuM pWd bY .::OvErLoaD::.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Povestea Clanului urBaN *

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
urBaN * RuLLzZ^

urBaN * RuLLzZ^


Mesaje : 33
Data de înscriere : 04/02/2009

Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:06 am

Intr-o zi de iarna pe data de 29Ianuarie 2009 yo m-am gandit sa creez un clan cu care sa particip la competitii.Mam gandit mult si am ales numele UrBaN pentru ca mi sa parut unic in PGL.Eu am creat si comunitatea URBAN pentru a recruta cat mai multi membrii pentru clan Am ambitia de a nu pierde nici un meci si nu o sa refuz niciodata o PROVOCARE.


pWd bY : urBaN * OvErLoaD <cL>
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:19 am

cheers cool
Sus In jos
urBaN * OvErLoaD
Admin



Mesaje : 51
Data de înscriere : 31/01/2009

Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:36 am

Akm am vazut ceam scris si akm realizez ie TRIST No No
Sus In jos
https://warrior.123.st
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:53 am

Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:35 pm

faina povestioara =)
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:25 am

cheers
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:32 am

alien
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestea Clanului urBaN * Empty
MesajSubiect: Re: Povestea Clanului urBaN *   Povestea Clanului urBaN * Icon_minitime

Sus In jos
 
Povestea Clanului urBaN *
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povestea Clanului Pulii
» Membrii clanului urBaN *
» ceva pt urban
» Adminii Serverului urBaN.freeDNS.ro
» Regulile Serverului ==urBaN.freeDNS.ro==

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
urBaN ZonE :: Clanul urBaN * :: Povestea Clanului urBaN *-
Mergi direct la: