urBaN ZonE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FoRuM pWd bY .::OvErLoaD::.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
urBaN * RuLLzZ^

urBaN * RuLLzZ^


Mesaje : 33
Data de înscriere : 04/02/2009

Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:20 am

Subiectul principal presupun ca deja il stiti...acum ca multa lume isi cumpara Steam, presupun ca si codurile se vor fabrica cat de curand , sau oare ele au aparut deja ? Daca credeti ca exista? atunci veniti cu o dovada!
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:24 am

exista ma ce tat vrei parca nai sti Smile) ce vanator de posturi :>
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:09 pm

sa zic clar,exista Neutral mie nu imi place sa joc cu codati,dar asta e lumea Smile
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:47 pm

asa e
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:43 pm

Eu nu am mai jucat cs de 1 an pt numarul excesiv de codati...si pt k jucau linistiti codatii pe server iar eu mai bun primesc ban Smile) auzi aim doamne asta e romania ...iar am vaz un test in romania 53% dintre playeri joaca cu cheaturi !!!
Sus In jos
urBaN * -^SkarR^-

urBaN * -^SkarR^-


Mesaje : 28
Data de înscriere : 04/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Bacau

Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 7:58 pm

da exista!!! dovada?: yo lol! recunosc am jucat si yo cu coade!! si pe steam si pe nonsteam si aveam pt amandoua genuri coduri!!! dar mai mult mori decat sa omori pe aia ca trebe sa fii concentrat sa nusi dea seama aia ca ai coade Razz !!si mori la greu elephant lol! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:30 pm

codurile nu te fac mai bun te fac mai prost la cs Very Happy:]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Empty
MesajSubiect: Re: Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!   Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada! Icon_minitime

Sus In jos
 
Exista coduri pentru STEAM? da? Atunci hai cu o dovada!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Server de Counter-Strike 1.6 STEAM ONLY VAC2 [DOWNLOAD]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
urBaN ZonE :: Diverse :: Discutii Generale-
Mergi direct la: