urBaN ZonE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FoRuM pWd bY .::OvErLoaD::.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
urBaN * RuLLzZ^

urBaN * RuLLzZ^


Mesaje : 33
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:27 am

Vad ca multi dintre voi cereti acest CS romanesc de PGL......uite l-am gasit si am sa vi-l pun si voua.....
Link: [url=http://romaniainedit.3xforum.ro/redir.php?http%3A%2F%2Fwww.radiostil.ro%2Fdownload%2Fkiturijocuri%2FCounter%2520Strike%25201.6%2520in%2520Romana%2520%7Ewww.radiostil.ro%7E. exe]LINK[/url]
Aici am sa va pun cateva poze sa imi spuneti daca este chiar acela care vi-l doriti:
Are [*] PGL GUI 2.70 -
Poza 1 : Cand Intri In Joc
Poza 2 : Lama este normala
Poza 3 : Deagle este normal dar le rupi capu
Poza 4 : M4a1 SCHIMBAT
Poza 5 : AK47 SCHIMBAT
Poza 6 : AUG NORMAL
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:55 am

gj
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:13 pm

Da un site mai exact...ma redirectioneaza...thx
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:48 pm

asd ma vrei mura`n gura
Sus In jos
urBaN * OvErLoaD
Admin



Mesaje : 51
Data de înscriere : 31/01/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 4:30 pm

Dak nu stie baiatu ce sai faci?? =))
Sus In jos
https://warrior.123.st
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 5:23 pm

nu mre sa il iau
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:02 pm

mda..sa zic clar..imi este lene :> SmileRazz
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:42 pm

Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:17 pm

eh..dak mi lene Smile)
Sus In jos
SpD ^ eLecTro




Mesaje : 168
Data de înscriere : 04/02/2009

Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:19 am

cheers
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:23 am

zzzz Sleep Sleep zzzz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)   Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc) Icon_minitime

Sus In jos
 
Counter Strike PGL Romanian (info: Descarcare joc)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter-Strike 1.6 Patch-uri (Info: Pachete necesare la CS)
» DEX Counter-Strike
» Counter Strike 1.6 New Protocol "48" UPDATE !
» Counter Strike 1.6 GUI collection
» Server de Counter-Strike 1.6 STEAM ONLY VAC2 [DOWNLOAD]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
urBaN ZonE :: Counter-Strike 1.6 Download :: Kituri Cstrike-
Mergi direct la: